Image

SVEIKI ATVYKĘ, BŪSIMI NAUJAKURIAI!

Kviečiame Jus į Švedų pievas – sklypų masyvo ir individualių namų gyvenvietę, kurią šiuo metu intensyviai vystome Vilniaus rajone, Avižienių seniūnijoje.

Pavadinimas neatsitiktinis. Mes užsibrėžėme ambicingą tikslą Jūsų poreikiams pritaikyti švedišką logiką, požiūrį ir kultūrą. Todėl projektuodami Švedų pievas apmąstėme kiekvieną smulkmeną. Mums svarbi ir moderni minimalistinė namų išorė, ir jaukios kaimynystės pliusai, ir galimybė aktyviai leisti laisvalaikį bendruomenėje.

Image

NEI PER DAUG, NEI PER MAŽAI

Gyvenvietės koncepciją galime sutalpinti į vieną žodį: „lagom“. Tai – Švedijos žmonių laimingo gyvenimo filosofija, kalbanti apie racionalumą ir balansą – „tiek, kiek reikia“. Kitaip tariant, nei per daug, nei per mažai. Švedų pievoms netrūksta laisvumo ir erdvės pasiganyti mintims. Namų viduje -– tvarka ir simetrija. Siūlome Jums balansą tarp racionalumo ir emocijos – tarp užtikrintumo ir svajonės.

Mūsų būstuose įsikurs tokie kaip Jūs: darbštūs, draugiški ir socialūs. Dalis kaimynų nuolat darbuosis namuose, dalis į savo būstą sugrįš po darbų. Kuriame bendruomenę, kurioje tiek vieni, tiek kiti laisvalaikiu bičiuliausis, vedžios savo augintinius, sportuos ir ne tik.

„Išvykimas iš namų gražus, bet namuose geriau“, - sako švedai. Mąstykite kaip jie – įsigykite praktiškus, erdvius ir modernius būstus, kuriuose geriau.

Švedų pievos. Skandinaviški namai lietuviškoje pievoje!

Image
Image

Privalumai

Image

RACIONALŪS SPRENDIMAI

Svarbu praktiškiems. Optimalus namo dydis, modernūs skandinaviški, laikinos mados neįtakoti architektų sprendimai džiugins kiekvieno akį ir puikiai derės su aplinka.

Image

PATOGUS PARKAVIMAS

Aktualu vairuojantiems. Šalia savo namo turėsite užtektinai erdvės priparkuoti automobilius. Jūsų patogumui – įvadas elektromobilio krovimo stotelei įsirengti.

Image

SUBALANSUOTA APLINKA

Malonu ir ramiems, ir aktyviems. Žalumos ir ramybės supama gyvenvietė įsikurs atokiau nuo miesto triukšmo ir judrių pagrindinių kelių. Tačiau čia esanti bendra atvira erdvė bus puiki vieta norintiems susitikti, pabėgioti bėgimo taku ar pašėlti su vaikais.

Image

GERAS SUSISIEKIMAS

Puiku miestietiškiems. Tiek asmeniniu, tiek viešuoju transportu patogiai susisieksite visomis kryptimis. Iki Vilniaus miesto centro – 14 kilometrų. Visi keliai iki gyvenvietės ir joje bus asfaltuoti.

Image

DĖMESYS DETALĖMS

Reikšminga individualistiškiems. Suplanuota augmenija kurs natūralias žalias atitvaras. Turėsite pakankamai privatumo, nes visi namai išdėstyti taip, kad Jūsų kaimynas nematys, ką veikiate savo erdvėje.

AKIS DŽIUGINANTI APLINKA

KILO KLAUSIMŲ? ATSAKYSIME!

Kreiptis