Image

SVEIKI ATVYKĘ, BŪSIMI NAUJAKURIAI!

Kviečiame Jus į Švedų pievas – sklypų masyvo ir individualių namų gyvenvietės II etapą, kurį šiuo metu intensyviai vystome Vilniaus rajone, Avižienių seniūnijoje.

Pavadinimas neatsitiktinis. Mes užsibrėžėme ambicingą tikslą Jūsų poreikiams pritaikyti švedišką logiką, požiūrį ir kultūrą. Todėl projektuodami Švedų pievas apmąstėme kiekvieną smulkmeną. Mums svarbi ir moderni minimalistinė namų išorė, ir racionalus išplanavimas, ir jaukios kaimynystės pliusai.

Image

NEI PER DAUG, NEI PER MAŽAI

Gyvenvietės koncepciją galime sutalpinti į vieną žodį: „lagom“. Tai – Švedijos žmonių laimingo gyvenimo filosofija, kalbanti apie racionalumą ir balansą – „tiek, kiek reikia“. Kitaip tariant, nei per daug, nei per mažai. Švedų pievoms netrūksta laisvumo ir erdvės pasiganyti mintims. Namų viduje -– tvarka ir simetrija. Siūlome Jums balansą tarp racionalumo ir emocijos – tarp užtikrintumo ir svajonės.

Mūsų būstuose įsikuria tokie kaip Jūs: darbštūs, draugiški ir socialūs. Dalis kaimynų nuolat darbuosis namuose, dalis į savo būstą sugrįš po darbų. Kuriame bendruomenę, kurioje tiek vieni, tiek kiti laisvalaikiu bičiuliausis, vedžios savo augintinius, sportuos ir ne tik.

„Išvykimas iš namų gražus, bet namuose geriau“, - sako švedai. Mąstykite kaip jie – įsigykite praktiškus ir modernius būstus, kuriuose geriau.

Švedų pievos. Skandinaviški namai lietuviškoje pievoje!

Image
Image

Privalumai

Image

RACIONALŪS SPRENDIMAI

Svarbu praktiškiems. Optimalus namo dydis, modernūs skandinaviški, laikinos mados neįtakoti architektų sprendimai džiugins kiekvieno akį ir puikiai derės su aplinka.

Image

ITIN AUKŠTOS LUBOS

Unikalios erdvės patalpose pojūtį kurs aukštos, iki 4,5 metrų aukščio, lubos. Galimas ir antresolių įrengimas.

Image

PATOGUS PARKAVIMAS

Aktualu vairuojantiems. Šalia savo namo turėsite užtektinai erdvės priparkuoti automobilius.

Image

SUBALANSUOTA APLINKA

Malonu ir ramiems, ir aktyviems. Žalumos ir ramybės supama gyvenvietė įsikurs atokiau nuo miesto triukšmo ir judrių pagrindinių kelių. Tačiau čia pat esantis miškas bus puiki vieta norintiems pasivaikščioti ar pabėgioti.

Image

GERAS SUSISIEKIMAS

Puiku miestietiškiems. Tiek asmeniniu, tiek viešuoju transportu patogiai susisieksite visomis kryptimis. Iki Vilniaus miesto centro – 14 kilometrų.

AKIS DŽIUGINANTI APLINKA

KILO KLAUSIMŲ? ATSAKYSIME!

Kreiptis